Таку заяву зробив міністр інфраструктури Володимир Омелян у ефірі телеканалу "112 Україна".

Читайте також: Бій за Азовське море: чи загрожує Україні відкриття морського фронту?

"Ми проводимо переговори з нашими європейськими, американськими партнерами, щоб відповідні санкції було застосовано і до Чорноморських портів РФ через блокаду Азовського моря та українських портів в Азовському морі", – підкреслив посадовець.

Водночас він пригадав зведення так званого Кримського мосту з боку країни-агресора та зауважив, що вона заплатить високу ціну за це.

"Ми бачимо, що санкційна хвиля не зменшується, а навпаки збільшується. Останній розгляд у Конгресі США щодо розширення санкційного списку та загалом можливості визнання Росії як країни, яка спонсорує тероризм – більш, ніж адекватна відповідь на всі безчинства РФ. Ми бачимо, що вже 6 осіб з ЄС, які були причетними до побудови цього мосту, вже перебувають під санкціями", – констатував Омелян.

Нагадаємо, 8 липня берегова охорона прикордонної служби ФСБ РФ перехопила в Азовському морі 7 торговельних суден, які прямували з Бердянська і Маріуполя. Президент України Петро Порошенко зі свого боку заявив, що Кремль на окупованій нею території збільшує свою військову присутність і завдяки її зухвалим діям погіршилася ситуація в Чорноморському та Азовському регіонах.