Наразі це питання ще вивчається, про це заявив журналістам за підсумками саміту G20 міністр енергетики РФ Олександр Новак, повідомляє УНН з посиланням на ТАСС.
Як рагують США на ідеї Росії: У Конгресі США погодили закон про санкції проти "Північного потоку-2"
Міністр закордонних справ Республіки Корея Кан Ген Хва вже повідомляла, що у разі поліпшення ситуації на Корейському півострові розгляд будівництва проекту такого газопроводу можливий.
Такий проект на порядку денному є, і він вивчається,
– сказав Новак.
Водночас південнокорейські ЗМІ, що у 2011 році велися переговори про постачання газу між представниками "Газпрому" і Південної Кореї. План передбачав будівництво наземного трубопроводу, що було б найбільш рентабельним способом експорту газу в Південну Корею.
Газопровід повинен був пройти через територію КНДР, що паралельно дозволило б вирішити питання енергозабезпечення цієї країни. Однак через напруженість, викликану розвитком ракетно-ядерної програми Пхеньяна, цей проект не був реалізований. Однак наразі між двома корейськими державами намітилося зближення.
Зазначимо, наразі Росія активно працює над будівництвов "Північного потоку-2" – газопроводу, що серйозно загрожує Україна. Його проект передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю у 55 мільярдів кубічних метрів газу на рік. Газопровід будують не тільки для того, щоб поширити свій вплив у Європі, а й щоб обійти транзитні збори України.
Він починається у російському Виборзі, проходить дном Балтійського моря та пролягає між країнами Балтії, Фінляндією, Польщею, Швецією, Данією та закінчується у німецькому Ґрейсфальді.
Карта маршруту "Північного потоку-2"