"Реагувати на кожну заяву, яка лунає з Ради, з боку прессекретарів колишніх президентів або діючих політиків з різних гілок влади, – справа досить невдячна, тому що вона не призведе до бажаного результату", – заявила офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова, повідомляє ТАСС.

Читайте також: Ультиматум Кремлю: чого вимагає Україна від Росії в Мінську і якими будуть наслідки

Захарова вважає, що схожі заяви завдають удару по реалізації мінських угод і "точно не мають доданої вартості" до процесу мирного врегулювання на Донбасі.

Представниця МЗС зазначила, що Росія орієнтується на заяви голів держав і людей, які офіційно уповноважені вирішувати питання зовнішньої політики, а також брати участь у переговорних процесах.

Що відомо про вимогу України про розпуск окупаційних адміністрацій "ЛДНР"?

15 жовтня на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську речниця представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що для виконання мінських угод необхідний, зокрема, розпуск квазіугрупувань "ЛДНР".

Реагуючи на таку заяву, речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що вимога про розпуск "ЛДНР" для них та інших учасників нормандського формату – нова і несподівана.

Проте ексголова МЗС України Павло Клімкін повідомив, що держава вже обговорювала з Росією вимогу про розпуск окупаційних адміністрацій "ЛДНР" на Донбасі. Тож умова Києва у Мінську про їхнє розформування не може бути сюрпризом для Кремля.