Про це в ефірі 24 каналу розповів депутат Херсонської облради та військовий ТрО Сергій Хлань. Він зазначив, що цей батальйон наче б то набирався, але результатів немає й ніхто фізично його не бачив.

Важливо Питання лічених днів: Арестович розкрив деталі про антидронні системи, які нададуть Україні

"В цих умовах, які в нас зараз відбуваються, казати про якусь мобілізацію – неможливо. Нехай ще роздадуть зброю нашим хлопцям на окупованій території. Вони допоможуть нашим військовим пошвидше деокупувати Херсон й Правобережжя", – акцентував Хлань.

Яку інформацію чують українці на тимчасово окупованій Херсонщині

Депутат Херсонської облради прокоментував, що інформаційні пропагандисти, звісно, працюють – випускають газети та роздають листівки по місту. Крім того, є 3 телевізійні пропагандистські канали та телеграм-канали.

Але доступ до правдивої інформації, доступ до інформації з контрольованої Україною території – все ж таки люди мають,
– розповів Сергій Хлань.

"Я маю спілкування з людьми, які знаходяться на окупованій території. Це спілкування є щодня. Проте хочу зазначити, що останні 3 доби дійсно є велика проблема з інтернетом – повідомлення приходять, розмови поки ні", – додав Хлань.

Дивіться відео: Сергій Хлань про ситуацію на Херсонщині

На його думку, окупанти це зробили навмисно якраз перед примусовою евакуацією-депортацією. Проте все ж таки доступ до інформації, хоч слабкий, але є.

Останні новини з Херсонщини

  • Українські військові влаштували спекотну ніч для окупантів. На Херсонщині прикордонники знищили два ворожі склади з боєприпасами.
  • Російський диктатор Владімір Путін запровадив воєнний стан у так званих "ДНР" та "ЛНР", а також частково окупованих Запорізькій та Херсонській областях. Указ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  • Українські захисники впевнено проводять контрнаступ на Херсонщині. На тлі успіхів українських військових окупанти заявили про так звану "евакуацію" з міста. Однак це може бути пасткою.