Про це в ефірі 24 Каналу заявив військовий Збройних Сил України Євген Карась. Він дав 10%, що в Росії вже готові до такого сценарію.

Дивіться також Путіну на них байдуже: Фейгін про зустріч гауляйтерів з диктатором

Настрої в Росії

Всередині російської влади вже є консенсус і бажання змінити Путіна і це може статися в будь-який момент, вважає Євген Карась. Навіть умовно за тиждень.

"Вони його можуть прибрати. Є бажання поміняти його, замиритися, виграти час, заробити грошей, напасти на нас пізніше через 2 роки, домовитися з Китаєм, але щура з радістю б "злили". І він нам поки що вигідний. Бо Росія без щура – окремий сценарій. Наше завдання – грати на фінальну перемогу, а не тимчасову", – сказав він.

Військовий додав, що рішення Міжнародного кримінального суду й ордер ще більше посилив ці настрої.

"Внутрішньоросійський контекст передбачає смуту. Вони це казали із серпня місяця – ще до Ізюма, Херсона і це сталося. Гаага стала ще одним індикатором, що його будуть "зливати" його ж кенти і це наближається", – припустив ймовірний сценарій спікер.

Євген Карась про настрої в Росії: дивитись відео

Референдуми в областях

Не залишаться осторонь змін й російські області. На настрої тамтешніх мешканців вже значним чином повпливала "бавовна" у Курській та Бєлгородській областях.

Бац, і в трьох районах Курської області реально відбуваються референдуми. Кремль звезе туди всі війська, з Владивостоку міліцію зніматиме і гнатиме, щоб "подавити". Такий сценарій фантастичний, але на 2% можливий,
– припустив Євген Карась.

Події в Росії: останнє

  • Зранку 6 квітня у Курській та Бєлгородській областях чули вибухи. Місцева влада повідомляла про начебто обстріл прикордонної території у Хомутівському районі. Напередодні 5 квітня у Москві палала будівля міноборони. Загоряння сталося на одному з поверхів.
  • Водночас у "бавовні" в Росії її очільник Владімір Путін знайшов винних. Не дивно, що за його словами це "західні спецслужби". Жодних доказів своєму інформаційному вкиду російський диктатор не знайшов.
  • Погані настрої не тільки серед так званих "російських еліт", але й у самого Путіна. Він визнав, що ЗСУ завдають значних втрат його армії й контрнаступ не за горами. Аби заспокоїти гауляйтерів тимчасово окупованих територій, очільник Кремля зібрав їх у Москві 6 квітня – деталі зустрічі.