Російський диктатор працюватиме над знищенням приватних військових компаній, адже боїться, щоб вони не вийшли з-під його контролю. Таку думку 24 Каналу висловив колишній старший офіцер Служби зовнішньої розвідки КДБ Сергій Жирнов, додавши, що причина страху перед ПВК – ситуація із заколотом Євгєнія Пригожина.

До теми Бабусі автомат не візьмуть: чому російська церква створила свою ПВК

Чому Путін бореться з ПВК

Російський диктатор зрозумів, на що здатні ПВК, якщо їх не контролювати. Щобільше, всі роки свого правління він цілеспрямовано працює над війнами з нібито братами по вірі й національності.

Якщо подивитися на все, що робив Путін упродовж 24 років, то можна зрозуміти, що він систематично знищував російський народ і православ'я. Він робить все на догоду Китаю або мусульманському світові,
– підкреслив Сергій Жирнов.

Дивними звучать заяви росіян про нібито "братній народ", бо за такою логікою виходить, що їхній так званий президент розпочав громадянську війну. Дехто у Росії це розуміє, тому не варто відкидати, що православні ПВК можуть підняти бунт проти Путіна.

Жирнов пояснив, чому Путін хоче ліквідувати ПВК: дивіться відео

Логіку росіян шукати не варто, адже за словами Жирнова, у країни-агресорки, а найперше Путіна, вона відсутня, як і критичне мислення. Лише так можна пояснити його дії.

“Країна хвора, тому з одного боку вони говорять одне, а роблять інше. Кажуть, що Путін знущається з дружнього народу, але одночасно йдуть воювати проти України, яку самі вважають частиною російського народу", – додав колишній старший офіцер Служби зовнішньої розвідки КДБ.

Православні ПВК: що про них відомо

  • Служба безпеки України повідомила, що російська православна церква набирає людей до ПВК "Андріївський хрест". Парафіян вербують в одному з соборів Санкт-Петербурга. Тренування бійців також відбувається у стінах церкви.
  • Представник ГУР МО Андрій Юсов заявив, що представники "духовенства" рпц брали участь у військових діях проти України, проходили навчання, освячували зброю. Про це вже давно відомо, а створення "церковних ПВК" остаточно зняло маски з російської православної церкви.
  • Патріарх Кіріл відвідав центр з виробництва ядерних боєприпасів. Там він відзначив працівників установи та нагородив їх орденами. На цьому абсурд не закінчився і патріарх Кіріл сказав, що ці люди створювали зброю "під покровом преподобного Серафима Саровського".
  • Верховна Рада України 19 жовтня підтримала законопроєкт про заборону діяльності УПЦ МП. Серед депутатів, які не підтримали це рішення були представники від "Платформи за життя та мир", а також депутати "Відновлення України".