Про це 24 каналу розповів військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко. Раніше Резніков показав, які високоточні ракети найчастіше прилітали по Україні.

Важливо Уже наближається час, коли в Росії закінчаться високоточні ракети, – Данілов

Небезпека неточних ракет

Романенко зазначив, що неточні ракети Росії небезпечні тим, що вони можуть влучати по цивільних об'єктах. Однак вони не такі складні для ППО. Складнішими є ті гіперзвукові ракети, зокрема "Кинджали", які випускаються з літаків, а отже до швидкості польоту ракети додається ще і швидкість польоту літака, тому вона майже вертикально б'є по об'єкту.

Крім того, важкі цілі ті, які мають малу поверхню відбиття для наших локаторів. Їх важко виявити і потім важко супроводжувати. Цих цілей стосується і БпЛА, які мають меншу такого роду поверхню,
– зауважив військовий експерт.

Генерал-лейтенант додав, що застарілого озброєння в Росії рази в 3 більше, ніж високоточного. Однак по них більш ефективно працюють засоби ППО. Показники знищення – 50% – 60%. Це дуже багато, бо попередні показники були 30% – 35%. Та все ж нам потрібні нові засоби, ми працюємо з цього приводу з союзниками, і ми маємо тут перспективу.

Романенко про кількість російських ракет: дивіться відео

У Росії обмежена кількість високоточних ракет

Він продовжив, що високоточні ракети цінні для Росії, бо вони в неї в обмеженій кількості. Саме такі ракети були використані 10 жовтня. Вони цілили по військових і енергетичних об'єктах України.

"Пошкоджень зазнало приблизно 30% енергетичних потужностей нашої країни. Це дуже багато", – наголосив Романенко.

Новини Росії: останні події

  • У Бєлгороді знову вибухи, а місцеві жителі повідомляють, що у деяких районах зникло світло. Виявилось, що горить ТЕЦ.
  • Росія зазнає поразок не тільки на полі бою в Україні, а й у політичній війні. Ба більше, Зеленський збудував настільки сильний імідж, що Путін тепер боїться опинитися з ним поряд.
  • Влада в Росії почала визнавати суттєві втрати на війні. Не говорити про це вона не могла, бо люди отримують похоронки, та і зрозуміло, що на фронті втрати будуть усе одно.