Адже саме вони віддають накази чинити ці злочини. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на звернення глави держави за 12 травня.

Зауважте Росіяни розстріляли з артилерії мирну колону біженців, які виїжджали з Херсонської області

Росіяни ховають правду за обстрілами

Володимир Зеленський зазначив, що російська держава вже в такому стані, що будь-яка освіта їй тільки заважає. Проте все ж сказав, що не розуміє, яких бойових цілей можна досягти знищенням українських шкіл.

Усі російські командири, які віддають такі накази, просто хворі. І невиліковно. Але всі лікарні, які окупанти зруйнували, всі школи, всі університети, які вони розбомбили, всі будинки, мости, підприємства – ми все відновимо,
– сказав глава держави.

Він зазначив, що російська стратегічна поразка вже очевидна всьому світові. Проте в Росії поки немає сміливості це визнати. Тому й ворог намагається сховати правду за ракетними, авіаційними та артилерійськими ударами.

Росіяни нищать не просто школи, а історію

Напередодні вночі війська ворога обстріляли Новгород-Сіверський, що на Чернігівщині. Ракетні удари, які завдали з літака, влучили в місцеві школи.

Одна з цих будівель мала велику цінність, оскільки є старою будівлею. У ній колись навіть навчався Пантелеймон Куліш та кілька інших культурних діячів.

Була масована ракетна атака Полтавської області

12 травня завдали найбільшого удару по території Полтавщини від початку вторгнення. Росіяни випустили туди одразу 12 ракет, які були спрямовані на нищення інфраструктури Кременчука.

Більшість із боєприпасів були спрямовані на нафтопереробний завод. Проте стріляли й в інші цивільні об'єкти. На щастя, загиблих та постраждалих не було.

Теж обстріляли мирне населення на Харківщині

Приблизно о 13 годині окупанти почали обстрілювати "Ураганами" містечко Дергачі. Реактивними системами залпового вогню вони вбили 2 людей. Ще 4 особи були поранені.

Там руйнації зазнали одразу 5 будівель:

  • гуманітарний штаб;
  • РАЦС;
  • харчоблок лікарні;
  • поліклініка разом з рентгенологічним кабінетом;
  • відділення швидкої допомоги.

Вечірнє звернення президента за цю добу: дивіться відео