Про це заявив Володимир Зеленський у новому відеозверненні, повідомляє 24 канал.

До теми Колаборанти роблять заяви космічної ж дурості, українці ж борються за рідну землю, – Зеленський

"Вони (росіяни – 24 канал) – боягузи й намагаються сховати правду за ракетними, авіаційними та артилерійськими ударами", – зазначив президент.

Зеленський наголосив, що важливим завданням для України є боротьба, поки не будуть досягнуті наші цілі у цій війні. Важливо звільнити українську землю, людей та надійно гарантувати нашу безпеку.

Російська стратегічна поразка очевидна вже всім у світі й навіть тим, хто ще продовжує з ними спілкуватися. Просто в Росії поки немає сміливості це визнати,
– додав глава держави.

Вечірнє звернення Зеленського за 12 травня: дивіться відео

Війна Росії проти України: останні новини

  • Російські солдати продовжують цинічно обстрілювати авто та будинки мирних жителів. Зокрема, загарбники розстріляли з артилерії цілу колону біженців, які виїжджали з Херсонської області.
  • Українські захисники зі складу угруповання Об'єднаних сил відбили 12 травня 18 атак окупантів. Наші воїни завдали російським військовим значних втрат у живій силі та техніці.
  • За даними ООН, від початку повномасштабного вторгнення з України виїхали приблизно 6 мільйонів осіб. Однак ця цифра надалі може збільшуватися.
  • Українські воїни, які захищають Маріуполь на "Азовсталі", продовжують знищувати російських окупантів. Вони вибивають ворога з території заводу.
  • Окупанти 12 травня завдали ракетних ударів на Полтавщині. Цей обстріл став чи не найбільшим за час повномасштабної війни. По інфраструктурі Кременчука вдарили аж 12 ворожих ракет. Більшість з них влучили у нафтопереробний завод.
  • Згідно з супутниковими знімками, кількість масових поховань довкола Маріуполя продовжує збільшуватися. Нові місця у травні виявили у населених пунктах Старий Крим та Виноградне.