Про це в ефірі 24 каналу розповів військовий експерт Олександр Мусієнко. На його думку, якийсь сценарій капітуляції в росії розглядають.

Важливо Це вигідно для нас, – експерт пояснив, чому росія перекидає авіацію з Криму

Він зазначив, що країна-агресорка має певні тактичні успіхи, зокрема їй вдалося окупувати частину українських територій. Проте не змогла забрати цілу Україну.

Їм не вдалося здійснити переворот й повалити державну владу, обрану в демократичний спосіб. Їм не вдалося сколихнути єдність Заходу. Їм не вдалося здолати опір українського народу,
– наголосив Олександр Мусієнко.

"Ще й на сьогодні вони в ситуації, коли їм не вистачає сил для здійснення подальших наступальних дій. Тому, я думаю, що сценарій капітуляції в тій чи іншій формі деякі з них уже розглядають", – додав військовий експерт.

Проте, за його словами, все ще є деякі вперті політичні злочинці російського режиму. Вони, не зважаючи ні на що, продовжують наполягати на тому, що здатні досягти якихось перемог та цілей.

Дивіться відео: Мусієнко про російський наступ

Останні новини щодо росії

  • кремль намагається вкласти у голови своїй аудиторії певні наративи щодо Заходу. Очевидно, що з Європою путін допускає продовження відносин, а на США він дуже ображений, звинувачуючи їх у всіх гріхах.
  • російські окупанти почали використовувати в Україні безпілотники, які закупили в Ірану. Крім того, Тегеран нібито запропонував москві схему з обходу західних санкцій.
  • росія у війні проти України втратила значну кількість літаків, гелікоптерів та безпілотників. Та ворог все ще має близько 4 тисяч одиниць літальної техніки.
  • Серед російських військових наростають конфлікти, які інколи навіть переростають у бійку. кремль тим часом не заважає, а далі шукає добровольців.Такі внутрішні перестрілки між цими військовими можуть підірвати взаємну довіру, що необхідна для злагодженої роботи. Про це повідомили в американському Інституті вивчення війни.
  • російські компанії вже почали розбирати одні вертольоти, щоб полагодити інші. Адже в умовах санкцій через війну в Україні росія немає можливості купити запчастини в цивілізованих країнах.