Такі дані наводить Кримська польова місія з прав людини в короткому огляді ситуації по Криму за жовтень 2014 року.

З початку наступного року Федеральна служба РФ з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій отримує право застосовувати відповідні санкції до ЗМІ, які, на думку так званої влади Криму, ведуть "провокаційну" політику.

Під приводом профілактики чи перевірки, ЗМІ що підозрюється в екстреміських настроях, "нова влада" Криму може зупинити роботу чи мовлення будь-якого видання і каналу на території півострову.

Також в огляді зазначино, що відділенням українських ЗМІ або незалежним ЗМІ погрожують, що вони не зможуть пройти реєстрацію і припинять свою діяльність на території Криму.

Додамо, що незалежні ЗМІ на території півострову вже практично позбавлені доступу до органів влади Криму, їм відмовляють в акредитації на офіційні заходи, службовцям забороняють давати коментарі для таких ЗМІ, забороняють вести фото- і відеозйомку заходів. З моменту анексії півострова вже неодноразово фіксувалися випадки утиску кримськотатарських, українських та західних журналістів в Криму.