Ветерану-десантнику Олегу Моторному виділили землю майже два роки тому. Чоловік оплатив усі бюрократичні процедури, та потім виявилося, що земля вже зайнята. Хто винен – незрозуміло.

Читайте також: У Харкові протестували проти можливого обміну обвинувачених у теракті біля Палацу спорту

Він повідомив, що на 108 гектарів землі претендувало 54 людини, тобто по 2 гектари кожному. Пікетувальники принесли під двері Геокадастру шини та стоси своїх паперів із відмовами в отриманні землі. Біля входу поставили намет і приготувались до тривалої облоги будови.


Ветерани АТО вимагають розв'язання питання з землею

Вони нарікають, що втомилися роками витрачати власні кошти на оформлення примарної землі. Дехто назбирав уже понад п'ять відмов.

Ми всі отримували відмови. Ми заплатили на оформлення по п'ять тисяч – ані грошей, ані землі. Тиша і спокій. Напевно чекають на розпродаж землі, а що залишиться – дадуть нам,
– обурився ветеран Ігор Коцюк.

Ветерани сподівалися особисто висловити свої вимоги новому керівнику області Віталію Туринку. В обласній адміністрації повідомили, що зустріч відбудеться, але аж у середу.

Пікет ветеранів АТО

Ветерани погодилися почекати два дні, але, оскільки їх акція безстрокова, з-під будівлі Геокадастру нікуди не підуть. Допоки питання не зрушиться з мертвої точки.