Назарій Холодницький пояснив, що ці кримінальні провадження це інший епізод, а не наведений у розслідуванні журналістів програми "Наші гроші".

Читайте також: Корупція в оборонному секторі: НАБУ відкрило справу щодо керівників "Укрспецекспорту"

"Провадження жодним чином не є результатом розслідування Bihus.info, не є прив'язаним до виходу цієї програми. Розслідування тривало понад рік, а тому, коли детективи та прокурори були готові оголосити підозру, вони це зробили", – пояснив Холодницький.

Щодо справи Гладковських, то її з військової прокуратури до НАБУ передали ще у березні 2017 року. Що з нею зараз антикорупційний прокурор Назарій Холодницький стверджує, що не знає. По епізоду з ремонтом літаків – відкрили інше провадження.

Що відомо про факти корупції в оборонному секторі?4 березня команда журналістських розслідувань Bihus.Info опублікувала нову частину розслідування корупції в оборонному секторі України. Журналісти порахували, скільки "Укроборонпром" переплатив за деталі для ремонту казахських літаків Нацгвардії.

За їх даними, 300 тисяч доларів організатори схеми поклали собі в кишеню. З них заступник голови РНБО Олег Гладковський отримав лише з авансу 30 тисяч доларів, ще 10 тисяч доларів – чинний голова "Укроборонпрому" Павло Букін. Ще частина пішла на відкати. Решту між собою поділили син Гладковського та організатори контрабанди з Росії.