Про це 24 каналу розповів історик, політичний оглядач зі США Армен Чібухчян. За його словами, в самих окупантів зараз певний шок. Вони щиро вірили у міф про "другу армію світу", а зараз зазнають поразки за поразкою на полі бою.

До теми Які країни зацікавлені у розпаді Росії: пояснення аналітика

Зараз ситуація в них складна. І їм потрібно осмислити всі події, які склалися на цей момент.

Зараз їм потрібно якось осмислити ситуацію і все зрозуміти. Вони будуть надіятися, що мобілізація допоможе. Але як тільки вони збагнуть, що їх діти будуть жити погано, і землю не захопили, і санкції, і роботу втратили. От тоді до них прийде сприйняття реальності,
– зазначив Чібухчян.

Зараз Путін продовжує "годувати" своїх громадян неправдивою інформацією. Нещодавно його речник Пєсков взагалі заявив, що вони ледь чи не перемагають.

Росіян треба звільнити від такої кількості земель

Як підкреслив Чібухчян, в російських окупантів зараз насправді аж надто багато території. Вони щиро вірять, що є обраними на цій планеті. Їх негайно потрібно звільнити від такої кількості території, щоб знищити всі ці міфи про власну унікальність.

Думаю, що в цьому регіоні потрібно створити баланс сил. Росія має розділитися на кілька держав. Не на 10 – 15. Хоча б на 3 – 5. Максимум 6. Тоді ви будете жити спокійно,
– наголосив Чібухчян.

Він переконаний, що це цілком можливо зробити. Усі імперії свого часу розпалися. А в Росії є низка територій з потенціалом до незалежності. Це і Татарстан, і Чечня, і Башкортостан тощо.

Росія має розпастися на кілька держав – Чібухчян: дивіться відео

Чи можливий розпад Росії

  • На думку політичного експерта Валерія Клочка, поразка Росії у війні проти України порушить питання зміни влади у Кремлі та можливого розпаду країни-агресорки. Утім, зрозуміло, що це має бути контрольований розпад. Бо Росія має ядерну зброю.
  • Політолог Микола Давидюк переконаний, що в Росії є багато територій, які хочуть здобути незалежність. Україна має допомогти їм це зробити, спровокувавши революції.
  • Як вважає російський опозиційний політик Ігор Яковенко, усі процеси, які зараз відбуваються в Росії, розхитують крісло під Путіним. Там все готове до розпаду. Потрібен тільки відповідний тригер.