Утім, навіть попри повернення на паркет лідера "Говерли" Еріка Колмена, франківчани не зуміли перервати невтішну серію у столиці. Перша команда чемпіонату "Будівельник", хоч і розпочала матч невдало - мінус 5 у першій чверті, сповна надолужила згаяне у другій 10-хвилинці.

Найбільш плідно у складі господарів працював Зак Морлі, який із 17 очками і 13 підбираннями встановив особистий рекорд ефективності у поточному сезоні.

Наприкінці зустрічі американець ще й відзначився кількома вдалими перехопленнями, остаточно поховавши сподівання гостей на позитивний результат.

У вирішальні хвилини "Говерлі" до того ж довелось грати без Колмена і Гріна, які перебрали із фолами. 73:64.

У дніпропетровському дербі сильнішими виявились Стівен Бурт і компанія. “Черкаські мавпи” не залишили шансів “Миколаєву”, а “Одеса” не менш впевнено переграла в гостях “Кривбасбаскет”.