Володимир Путін поїде остаточно переконувати Олександра Лукашенка вторгнутися в Україну. Про це 24 каналу розповів російський правозахисник Марк Фейгін.

Важливо За 4 дні до вторгнення в Україну: ЗМІ оприлюднили записи розмови Макрона з Путіним

На його думку, в цьому немає ніяких сумнівів. "Саме за цим він туди і їде. Але як відреагує Лукашенко – цього я не знаю", – зазначив Фейгін.

Метод добирання Путіна до Білорусі

"З моєї точки зору, на літаку він не полетить туди. Туди доїхати цілком можна, навіть на автомобілі. Методів мільйон", – зазначив російський правозахисник.

Він припустив, що може полетіти літак і його основний борт – це необхідно тільки для відволікання. Не факт, що Володимир Путін все ж справді буде у літаку.

Дивіться відео повного інтервʼю з Марком Фейгіним

Останні новини з Білорусі

  • З Білорусі продовжують надходити невтішні новини – біля кордону з Україною проводять навчання, розконсервовують стару техніку та навіть риють окопи. У Генштабі пояснили, що можливість наступу білоруських військ залишається.
  • Путін та Лукашенко провели зустріч у Петербурзі. Білоруський диктатор не втомлювався скаржитися російському "колезі" на якусь уявну небезпеку, а той традиційно пообіцяв "товаришу" допомогу. А саме Росія впродовж найближчих кількох місяців надасть Білорусі ракетно-тактичні комплекси "Іскандер-М".
  • Білоруські війська можуть атакувати Україну лише у складі російсько-білоруського угруповання. У ГУР кажуть, зараз ударних сил нема, проте Росія може повернути свої війська знову у Білорусь.
  • Попри початок мобілізаційних навчань військових Білорусі, ознак їхньої підготовки до наступу не зафіксовано. Водночас ризик просування до кордонів України залишається мінімальним.
  • У Москві 24 червня відбулась зустріч міністрів "оборони" Росії та Білорусі. Сергій Шойгу та Віктор Хренін обговорили співпрацю у межах двосторонньої оборонної підтримки так званих "союзних держав".