Це в ефірі 24 Каналу припустив російський правозахисник та опозиційний політик Марк Фейгін. Він також додав, що можливо питання вже частково вирішене.

Дивіться також Зустрічі з лідерами G7 та доленосні рішення: хронологія візиту Зеленського в Японію

"Я думаю, поки публічно не оголошено, але вирішили, що будуть забирати гроші. Бо навіщо за рахунок своїх платників податків відновлювати Україну, коли винуватець цих руйнувань стоятиме в стороні", – припустив він.

Марк Фейгін про саміт G7: дивитись відео

Гроші є

Питання це вже може бути частково вирішене, також припустив Фейгін. Але варто дочекатися офіційних заяв. Це дуже важливо, оскільки мовиться про сотні мільярдів доларів. Вирішитися все має на рівні G7.

"Там само собою будуть інвестиції, інтереси Заходу на загальному економічному рівні. А інша інфраструктура, яка не приносить доходу – лікарні, школи, дороги. Хто це буде відновлювати? Москва, яка зруйнувала. Гроші лежать на Заході. Питання як їх технічно забрати. Думаю, вони це й обговорюють", – додав опозиційний політик.

Саміт G7: основні новини

  • Володимир Зеленський 20 травня прибув до Японії на саміт G7. Там він вже зустрівся з прем’єр-міністром Індії, з яким обговорив поточну ситуацію в Україні та шляхи співпраці.
  • Лідери країн "Великої сімки" ухвалили важливу заяву щодо України. Зокрема, заявили про подальшу підтримку України, засудження російського вторгнення, пообіцяли посилити заходи безпеки, аби треті країни не допомагали Росії обходити санкції і анонсували нові.
  • Крім цього учасники G7 вже домовилися про протидію "озброєній енергетиці" російського агресора. Очільники країн ухвалили відповідний план.