Про це Зеленський детальніше розповів у вівторок, 28 травня, на пресконференції в Брюсселі, інформує 24 Канал.

Дивіться також Аби підписати безпекові угоди: Зеленський готується до візиту у ще 2 країни

"Не дуже сильне рішення"

Український гарант зазначив, що дуже хотів би, аби на саміті у Швейцарії особисто був присутнім президент Байден.

Я знаю, що Америка підтримує саміт, але ми з вами не знаємо, на якому рівні. Я вважаю, що це не дуже сильне рішення, за всієї поваги до кожної людини у Сполучених Штатах Америки,
– підкреслив Зеленський.

Президент України додав, що зараз буде Саміт миру, який організовує весь світ, "а потім буде щось, що спробує зробити Росія". Він вважає, що присутність Байдена потрібна на Саміті миру, потрібна іншим лідерам, які дивляться на реакцію Сполучених Штатів Америки.

Неприсутність його (Джо Байдена – 24 Канал) – цьому тільки буде аплодувати Путін, особисто аплодувати Путін, при чому стоячи,
– додав Володимир Зеленський.

За словами українського лідера, наша держава також очікує відповіді щодо присутності на саміті від Китаю, Бразилії та кількох африканських країн.

Саміт миру: останні новини

  • На пресконференції в понеділок, 27 травня, у Мадриді під час візиту до Іспанії президент Володимир Зеленський повідомив, що вже 90 країн підтвердили свою участь у Саміті миру у Швейцарії в червні.
  • Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський 26 травня звернувся до президента США Джо Байдена та китайського лідера Сі Цзіньпіна з проханням взяти участь у Саміті миру. У своєму англомовному відео український очільник виступив на тлі зруйнованої 23 травня росіянами типографії у Харкові.
  • Що ж стосується США, то журналісти заявили, що Сполучені Штати будуть представлені на Саміті миру, однак наразі невідомо, на якому рівні.