Про це заявив високопоставлений дипломат ЄС на умовах анонімності, передає кореспондентка 24 каналу у Брюсселі.
Читайте також Треті країни тепер не панацея: китайські банки блокують "схему" росіян з обходу санкцій
Євродепутати готують нові санкції
За словами дипломата, наразі головною перешкодою є не позиція Угорщини, а загалом відсутність одностайності серед 27 країн саме з технічних питань.
Позитивно те, що це суттєвий пакет санкцій, а менш позитивно те, що це ускладнює переговори, рухаючись в різних напрямках,
– сказав співрозмовник.
Джерело каже, що всередині ЄС є "амбіції" ухвалити 14-й пакет санкцій вже наступного тижня, перед зустріччю лідерів G7 в Італії та Саміту миру у Швейцарії.
ГУР перезапустило онлайн-портал "Війна & Санкції"
- Платформа "Війна & Санкції", створена командою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) на початку повномасштабного вторгнення, офіційно відновила свою роботу під егідою ГУР.
- Раніше, в березні 2024 року, публічний доступ до онлайн-платформи НАЗК все ж було закрито, а сам орган влади вийшов із заявою про передачу усіх даних Міжвідомчій робочій групі з питань реалізації державної санкційної політики України.
- Наразі на оновленому порталі, на якому тепер зображений логотип ГУР, доступна детальна інформація про осіб, причетних до депортації українських дітей, а також про іноземні компоненти, виявлені в російській зброї.
- Також платформа має поповнитися списками осіб, які вже є або повинні потрапити під санкції, реєстром творів мистецтва, що належать підсанкційним особам, переліком портів та аеропортів, які сприяють російській агресії, а також базою даних іноземного промислового обладнання, яке використовується виробниками російської зброї.