На рахунку маркова не одна підозра. Зокрема, його звинувачують за шістьма статтями.
Важливо "Дістали ці укри": СБУ затримала ворожого агента, який направляв ракетні удари на Сході
У червні екснардепу оголосили підозру в колабораціонізмі, наразі його підозрюють за ще п'ятьма статями, зокрема:
- про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України;
- про порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками;
- про колабораційну діяльність;
- про пропаганду війни;
- про виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії росії проти України, глорифікація її учасників.
В основу нової підозри лягли його останні дії та заклики щодо війни та ефіри у прокремлівських ЗМІ. У його діяльності знайшли розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності тощо,
– пояснили у СБУ.
Що відомо про ігоря маркова
- У 2012 році марков став депутатом Верховної Ради. А вже у 2013 році Вищий адміністративний суд України зобов'язав ЦВК позбавити його депутатського мандата через фальсифікацію результатів виборів в окрузі №133 (Одеська область). Після початку судового розгляду марков за власним бажанням вийшов із фракції "Партії регіонів".
- У 201-му суд обрав запобіжний захід для колишнього нардепа у вигляді утримання під вартою. Йому інкримінували побиття учасників пікету проти встановлення пам'ятника Катерині ІІ в Одесі у 2007 році.
- У 2014 році Турчинов повернув йому мандат, наступного дня група його прихильників спробувала штурмом взяти будинок Приморського районного суду, вимагаючи його звільнення у зв'язку з депутатською недоторканністю. Після восьмигодинного засідання суд маркова звільнили з-під варти.
Командир росії наказав розстріляти цивільних українців: дивіться відео