Таку думку у своєму відеоблозі "Чесна політика" висловив народний депутат Сергій Лещенко.

Читайте також: Легалізація кримінальних авторитетів: на які альянси готовий піти Порошенко, аби втримати владу

За його словами, Мосійчука у 2015 році підозрювали за п’ятьма статтями: у хабарництві, хуліганстві, погрозах або насильстві щодо службової особи, втручанні в діяльність судових органів, погрозі або насильстві щодо судді. Проте підозру Мосійчуку було скасовано 20 жовтня 2016 в час, коли генпрокурором був уже Юрій Луценко.

В основі справи є факти, що Мосійчук власник секретної нерухомості в селі Білогородка Київської області, яка оформлена на водія Мосійчука – Андрія Дзюбенка. Про приналежність маєтку Мосійчуку говорять місцеві мешканці. Сам помічник і водій Мосійчука не мав коштів на таке майно,
– пояснюює Лещенко.

В одному з резюме, яке було розміщене в інтернеті, він зазначив, що претендує на заробітню платню в розмірі 4500 гривень на місяць. Тож існують підстави припускати, що він є лише номінальним власником нерухомості, а фактичним власником майна є якраз Мосійчук.

За словами автора, у цьому провадженні вже готувався проект подання НАБУ до парламенту про зняття недоторканності з Мосійчука, але його повертав назад генпрокурор Луценко. Той самий, який футболить по відомствам іншу справу Мосійчука. Це і називається словами “кругова порука”.

Відео повного випуску блогу Сергія Лещенка "Чесна політика" за 27 січня: