Покаже серіал "Слуга народу" російський розважальний телеканал ТНТ, відомий такими своїми проєктами як "Дом-2", "Реальні пацани", "Битва екстрасенсів", "Інтерни", "Фізрук", "Універ" тощо.

Зверніть увагу! Зеленський потрапив на обкладинку Time

У ефірі мовника вже можна побачити анонс.

У 2015 році Володимир Зеленський зіграв президента України в серіалі "Слуга народу". А в 2019 році реально став президентом. Щоправда, в житті все виявилося не так весело, як в серіалі,
– мовиться у анонсі серіалу "Слуга народу" на російському ТНТ.

Анонс серіалу "Слуга народу" на телеканалі ТНТ

Також відповідна інформація міститься і на його офіційному сайті.

Серіал, Слуга народу, Росія, ТБ, президент, Зеленський
Промоція серіалу "Слуга народу" на телеканалі ТНТ

Пресслужба ТНТ підкреслює, що серіал "Слуга народу" – це оригінальна сатира на сучасну політику та взаємини народу і влади в Україні.

Наразі у Росії покажуть лише перший сезон серіалу (24 серії). Загалом зняли три сезони. Крім того, у травні планують показувати "Слугу народу" на стрімінговому сервісі "КиноПоиск" за передплатою.

Цікаво! Відшив і кинув слухавку: Зеленський поговорив з пропагандисткою Скабеєвою

Зауважимо, що з 11 листопада розпочав показ "Слуги народу" основний державний білоруський телеканал "Білорусь 1". Також стрічку придбали мовники Казахстану, Молдови та Естонії.

Крім того, права на показ серіалу отримала найбільша світова інтернет і ТБ платформа Netflix – тут серіал спершу йтиме із субтитрами, а у найближчому майбутньому планують зробити повноцінну озвучку. Раніше студія "Квартал 95" і американська компанія FOX Studios досягли домовленості про продаж опціону на формат українського серіалу "Слуга народу" в США.

Що відомо про серіал "Слуга народу"

Його створила компанія "Квартал 95", однім із засновників якої є чинний український президент Володимир Зеленський. Прем’єра в Україні відбулася відбулася восени 2015 року на телеканалі "1+1". У підсумку серіал продемонстрував надвисокі рейтинги та став найбільш обговорюваною прем'єрою на українському телебаченні.

Серіал розповідає про вчителя історії Василя Голобородька (його зіграв Зеленський), який став президентом України. Він намагається жити звичайним життям без привілеїв "президента" та починає боротьбу з корупцією та брехливими чиновниками. Також у серіалі грають "кварталівець" Євген Кошовий і популярний український актор Станіслав Боклан.

Окрім серіалу, вийшов ще однойменний повнометражний фільм. Зараз тривають зйомки його продовження.