Про це повідомило російське видання "Комерсант", посилаючись на дані слідства.

Читайте також: Масове вбивство у Керчі: мати загиблого студента назвала головну мету Рослякова

За інформацією видання, улюбленими іграми стрілка були Doom і GTA. Під час слідства з'ясувалося, що перед нападом підліток зробив вдома своєрідний електронний фотоколаж, а на фон скріншоту гри Doom він наклав зображення коридорів і приміщень рідного коледжу.

Слідство з'ясувало, що Росляков, зокрема, відвідував сайти та форуми, де збиралися шанувальники серійних вбивств і неонацисти. У Telegram замість аватарки стрілок використовував фото серійного маніяка Анатолія Онопрієнка, який за сім років убив 52 людини, був засудженим до довічного терміну і в 2013 році помер у Житомирській в'язниці. А у Twitter підліток був зареєстрованим під назвою "Хочу померти".

Відомо, що серед найчастіших запитів, які він вводив у пошукові системи, були слова: "дробовик", "терор", "терорист", "Сайга", "вихолощений, переобладнання", "ІДІЛ страти" тощо.

Слідчі не виключають, що хлопець після бійні мав намір спалити будівлю коледжу. У сумці, яку знайшли при ньому, крім 10 невеликих саморобних вибухових пристроїв "метального типу" та 13 патронів до рушниці, що залишилися, також лежала пляшка з "коктейлем Молотова".