Про це повідомив представник силових структур РФ у коментар ТАСС.

Читайте також: Супермен, чи ніндзя: з'явився ще один суперечливий факт щодо розстрілу людей Росляковим у Керчі

Точну відповідь дасть посмертна психолого-психіатрична експертиза, але попередній аналіз його поведінки, зокрема заснований на словах знайомих, вчителів, на його характеристиках, показує, що у нього були психічні відхилення. Питання, як йому видали довідку для отримання дозволу на зброю, в цьому випадку буде вивчатися,
– зауважив співрозмовник агенції.

Водночас він зазначив, що Росляков за життя був зануреним у себе та друзів у нього не було. Як приклад він навів факт, що керченський стрілець ще два роки тому, коли йому було 16 років, закинув свої сторінки у соціальних мережах.

"Він був зануреним у тему насильства, його цікавила нацистська тематика, він був зацикленим на відеороликах з кадрами насильства та різними карами. Крім того, в інтернеті він шукав способи виготовлення вибухівки", – додав чоловік.

Психіатр-криміналіст Михайло Виноградов, зі свого боку, переконує, що "ознаки психічного розладу у молодої людини є".

Зі ЗМІ відомо, що в дитинстві йому було властиво жорстоке поводження з тваринами, і це був перший дзвінок для батьків, щоб хлопчика відвести до психіатра. Ось тут у мене немає ніяких сумнівів, що за ним фахівці мали спостерігати,
– пояснив фахівець.

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.

Дивіться відео про масовий розстріл людей у Керчі