Коміки на всю країну заявили, що "Валерія думає про Валерійовича", через що олігарх для більшості став головним підозрюваним у підпалі, розповів Коломойський виданню "Настоящее время".

Важливо: "Горіла хата": скандал із "Кварталом 95" і Гонтаревою – що треба знати

Мені цей жарт навпаки навіть дуже сподобався. Коли у людей є почуття гумору, вони все сприймають серйозно, не зважають на це і не вважають, що це – травля. Це просто жарт, пісня, витвір розважальної програми,
– пояснив український олігарх.

Водночас він заявив, що зовсім не співчуває ексочільниці Нацбанку. Натомість співчуття викликають лише сотні тисяч вкладників банків, "яких вона обманула".

"Якщо б навіть Україна вимагала її видачі, Велика Британія після усіх цих скандалів її б не видала. Так що їй самій ця ситуація вигідна, перш за все. Але нічого страшного, згорів всього лише один будинок. Причому, кажуть, він був застрахований", – підкреслив Ігор Коломойський.

При цьому, коментуючи те, що Валерія Гонтарева навіть заяви Коломойського розцінює як травлю, той назвав її "дебілкою, якій потрібно піти до психіатра".

"А коли Тимошенко показували у вигляді якоїсь голої баби або Януковича показували, це були цькування? Ні! А Кличка коли вони показували? Або Луценка, що він гаркавить і весь час п'яний? А коли вони Коломойського з Ахметовим показують? Якщо так вважати, то вся сатира і гумор – це цькування когось", – переконаний олігарх.

До слова: Цинізм "Кварталу" для мене не дивина, – Гонтарева про скандальний виступ

Гонтарева вважає себе месією, ви про це знали? Вона ж психічно неврівноважена і божевільна дура. Я мав досвід спілкування з нею у період з 2014-го до літа 2016 року. Вона повністю "невменяшка". Вона вважає себе месією, яка врятувала банківську систему України,
– заявив Коломойський.

Крім того, він висловив переконання, що після своєї заяви про те, що схожі жарти можуть негативно вплинути на інвестиційний клімат, міністр економіки Тимофій Милованов має піти у відставку.

"Іншого слова як "дебіл" для цього просто не знайдеш. Дуже сумно, що міністр економіки в Україні – дебіл. На інвестиційний клімат впливає номер в розважальній передачі?" – запитав Ігор Коломойський.

Що відомо про скандальний номер "95 кварталу"?

Під час "Вечірнього Кварталу" комік Євген Кошовий разом з національним хором імені Верьовки висміяли підпал будинку ексочільниці Нацбанку Валерії Гонтаревої на мотив української народної пісні "Горіла сосна, палала".

Цей номер спричинив бурхливий шквал критики, як від високопосадовців, так і від звичайних користувачів соцмереж. Міністр культури Володимир Бородянський вже назвав виступ зловтіхою, а міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що такі жарти впливають на інвестиційний клімат в Україні.

Водночас, Ігорю Коломойському номер сподобався. Український олігарх навіть сказав: "Браво" після того, як подивився номер.

Скандальний номер "95 кварталу" про будинок Гонтаревої: дивіться відео