Франциск також заявив, що для досягнення миру сторони повинні "говорити одне з одним". Варто зауважити, що нещодавно понтифік зустрівся з президентом Володимиром Зеленським під час його візиту до Італії.

Цікаво У мережі рознесли, що "Україна не прагне миру": що насправді Зеленський говорив Папі Римському

Папа Римський зробив чергову скандальну заяву щодо війни

В інтерв'ю Франциск розповів журналістам про свою зустріч із Зеленським 13 травня.

Вони (українці – 24 Канал) не так і мріють про мирні переговори, адже український блок направду дуже сильний: уся Європа, Сполучені Штати. Інакше кажучи, вони самі мають дуже велику силу,
– зауважив Папа Римський.

На питання, чи не повинен Кремль задля досягнення миру повернути Україні окуповані території, понтифік заявив, що це, мовляв, "політична проблема".

"Мир буде досягнутий того дня, коли вони зможуть говорити одне з одним – або самі, або через інших. Якщо вони не будуть говорити… це політичне питання", – цитує Франциска видання Reuters.

Варто прочитати У Ватикані назвали переговорника, який займатиметься "мирною місією" щодо війни в Україні

Скандальні заяви Папи Римського: коротко

  • Напередодні Папа Римський заявив про секретну миротворчу місію для України, яка нібито може припинити війну, яку розпочала Росія.
  • Раніше він говорив, що хоче зустрітися з патріархом РПЦ Кірілом, який благословляє окупантів на війну. Щоправда, ці плани поки призупинені через кремлівське вторгнення.
  • У межах візиту до Угорщини Папа Римський також зустрічався з митрополитом Будапештським та Угорським РПЦ Іларіоном, що підтримує російську агресію проти нашої держави. Ба більше, Франциск навіть обійняв Іларіона та поцілував його наперсний хрест.
  • Політичний експерт, керівник Центру громадської аналітики "Вежа" Валерій Клочок пояснив, що вчинки Франциска вказують на те, що він діє не в інтересах Ватикану, а в інтересах Росії. Детальніше про це читайте за посиланням.