Про цю книгу 22 березня написала на своїй Facebook-сторінці журналістка Наталя Григорович. Вона коротко описала її сюжет та зазначила, що він дуже подібний до телесеріалу виробництва студії "Квартал-95". У коментарях до допису користувачі висловлюють обурення та радять авторові звертатися до суду.

Сам Василь Рудик у коментарі 24 каналу зазначив, що ідея твору справді така ж, проте сюжети дещо відрізняються.

Там (у серіалі, – 24) президента показують, а мій герой до президента ще не доріс, він має бути депутатом Верховної Ради. Я не називаю це плагіатом. Може, щось запозичили, може ідея наштовхнула їх на розробку свого сценарію. Якби це вони мою книжку взяли, екранізували її і не підписали, то була б інша історія,
– розповів Василь Рудик.

Письменник додав, що у чернетках теж свого головного героя назвав Голобородьком. Однак потім перейменував на Безродька, що більше відповідає образу.

Представники студії "Квартал-95" з автором на зв’язок не виходили, однак, за словами Василя Рудика, йому самому було б цікаво поговорити з ними про те, як так вийшло.

Слуга народу
Василь Рудик зі своєю книгою / Наталя Григорович

За обговореннями теми у просторах Мережі автор стежить, проте лише "збоку" – участі в них не бере. Говорить, що йому самому зараз цікаво, чим це все завершиться.

"Я, може, наштовхнув команду Зе зробити сценарій серіалу, а тепер вони мені допомогли згадати про цю книжку, яку я ще в 90-х написав. Тому ні в чому звинувачувати їх не можу. Багато людей її зараз хочуть прочитати, судячи з реакції у інтернеті", – резюмував Василь Рудик.

Наразі автор думає над тим, щоб, за можливості оцифрувати книжку, аби вона була доступна у Мережі.

Книгу "Слуга народу" письменник написав у 1992 році. У 2001 вона вийшла накладом 2 тисячі екземплярів, більшу частину яких автор пороздавав у бібліотеки. Ще близько 500 сьогодні залишаються нереалізованими. Планувалося, що це буде трилогія: друга частина мала б розповідати про "сходження" головного героя до влади, третя – власне, про саме "служіння" народу.