Радник засудив дії Росії

Дипломат виступив проти війни Росії в Україні та сказав, що йому соромно за свою країну. Про це він написав у заяві про звільнення, яку опублікував виконавчий директор UN Watch, правозахисної НУО та наглядової групи ООН Хілел Нойєр.

Увага У росіян почалася дипломатична деменція

Мені ще ніколи не було так соромно за свою країну,
– написав російський дипломат.

Бондарєв також зазначив, що міністр російського МЗС Сергій Лавров – хороший приклад того, як деградувала політична система Росії. Дипломат засудив погрози Росії застосувати ядерну зброю.

За його словами, ініціатори війни хочуть тільки одного – залишитися при владі назавжди, жити в помпезних палацах, плавати на розкішних яхтах, насолоджуючись необмеженою владою та цілковитою безкарністю. Бондарєв наголосив, що заради цього режим Путіна готовий принести у жертву багато життів.

Моральний приклад для усіх російських дипломатів

В ООН закликали всіх інших російських дипломатів в Організації Об'єднаних Націй і в усьому світі наслідувати моральний приклад Бондарєва і піти у відставку.

Росія більше не має союзників, і буде деградувати

Сам Бондарєв також додав, що Росія більше не має союзників, і надалі країна лише дедалі більше деградуватиме і йтиме в ізоляцію від світу.


Звернення російського дипломата Бондарєва щодо відставки / Фото Хілел Ноєр

До слова, російських дипломатів уже відкрито зневажають у світі. У Варшаві 9 травня активісти облили червоною фарбою російського посла Сергія Андрєєва. Згодом в мережі з'явилося відео інциденту: люди кричали "рашисти" та "путін х*йло". Однак, пропагандистські ЗМІ вирішили не показувати своїй аудиторії справжнє ставлення іноземців до їхнього народу.

Маразм путінських політиків прогресує

Надаємо, останнім часом заяви пропутінських політиків звучать абсолютно безглуздо. Так, нещодавно уже згадуваний Лавров цинічно заявив, що світ потрібно "звільняти" від Заходу.

Згодом на цей абсурд відреагували в Офісі Президента. Зокрема, Михайло Подоляк сказав, що наступні цілі спецоперації Росії можуть стосуватися "звільнення" Марса від впливу марсіан.

Також очільник російського МЗС "прославився" маячнею про те, що в Гітлера була єврейська кров. Лавров заявив, що війна в Україні "потрібна", бо тут владу тримають "нацисти". Він сказав, що у президента Володимира Зеленського єврейське коріння. Однак, за його словами, це нічого означає, бо в Гітлера нібито теж текла єврейська кров. До цього абсурду росіянин додав ще й фразу, що "найзапекліші антисеміти, як правило, євреї".

У ЗМІ повідомляли, що за цей маразм Лаврова довелось вибачатись Путіну. Пробачення диктатор просив у міністра Ізраїлю Нафталі Беннетта.

Подібними заявами російські політики продовжують гру у самознищення. Навіть цей скандал з антисемітськими заявами обернувся для України підтримкою. Адже з початку війни Ізраїль намагався тримати нейтралітет. Однак порівняння Зеленського із Гітлером, швидко змінила позицію Тель-Авіва. Тепер Ізраїль допомогає Україні зброєю.

До теми – Лавров видав нову абсурдну заяву: деталі у відео