Активіст уточнив, що мовиться про осіб, які працювали на заблокованих телеканалах протягом тривалого часу виключно після придбання їх соратником Медведчука Тарасом Козаком.
Читайте також Журналісти "112 Україна" та ZIK погрожують убивством Стерненку: деталі
У таблиці є дані з відкритих джерел (з медведчуківських ютуб-каналів, сайтів та сторінок у фейсбуку та інстаграмі, тощо). Це прізвища та імена, їхні місця роботи та посилання на акаунти в соціальних мережах,
– повідомив Стерненко.
Він наголосив, що поширення цієї інформації законне, оскільки до нього ці дані поширювали самі пропагандисти.
У таблиці є 177 осіб
У таблиці є 177 осіб: кореспонденти, ведучі, редактори та особи, які займали керівні посади. Технічний персонал не додавали. Кількох людей також було видалено після повідомлень про поважні причини, які не дозволяли їм одразу звільнитись,
– зазначив активіст.
Стерненко додав, що опублікував реєстр з метою поінформування інших медіа про осіб, які діяли проти нацбезпеки України у різних формах.
Він також закликав порядні медіа не співпрацювати із вказаними особами, а також запровадити проти пропагандистів санкції.
Блокування медведчуківських телеканалів: коротко
- Президент Володимир Зеленський 2 лютого 2021 року підписав указ, яким ввів у дію рішення РНБО про санкції проти соратника Медведчука Тараса Козака.
- Унаслідок цього канали, які належать політику, ZIK, "112 Україна", NewsOne заблокували та припинили мовлення на території України.
- Володимир Зеленський 3 лютого зустрівся з керівниками провідних українських телеканалів. Під час спілкування з топменеджерами президент запевнив, що утисків свободи слова в державі не буде.
- Як вдалося з'ясувати українським спецслужбам, медведчуківські канали отримували гроші з Росії.