Беленюк і Саладуха повністю втратять фінансування від Мінмолодьспорту: відомо причину

Жан Беленюк
Жан Беленюк / Фото з відкритих джерел

Українські спортсмени Жан Беленюк і Ольга Саладуха за попередніми підрахунками проходять до Верховної Ради України, як члени партії Слуга народу.

Згідно з Конституцією України до 31 серпня вони повинні припинити іншу оплачувану діяльність (стаття 25 і стаття 78), повідомляє Tribuna.com.

Дізнайтесь, Хто зі спортсменів пройшов до Верховної Ради: результати голосування

Таким чином, Беленюк і Саладуха повинні відмовитися від фінансової підтримки з боку Міністерства молоді та спорту України, яке фінансувало їх підготовку і участь в змаганнях.

За рахунок Мінмолодьспорту як спортсменів штатних збірних команд їх відправляли на змагання і навчально-тренувальні збори. Тобто, як працівників інших установ або підприємств. Фактично, це їх оплачувані відрядження.

Отже, з отриманням депутатського мандата Беленюк і Саладуха зможуть тільки за свій рахунок готуватися до змагань і приймати в них участь. До цього моменту їм доведеться офіційно відмовитися від фінансової підтримки Мінмолодьспорту, яке зазвичай покриває витрати на переліт, проживання та харчування спортсменів за участю в міжнародних турнірах,
– сказав радник голови Мінмолодьспорту Павло Булгак.

В кінці червня Беленюк завоював золото на Європейських іграх-2019 в Мінську. Український борець греко-римського стилю виступає в категорії до 87 кілограм. Жан планує завершити кар'єру після Олімпіади-2020 в Токіо.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський підтримав ідею об'єднання Міністерства культури, Міністерства інформаційної політики та Міністерства молоді та спорту України.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук