Жан Беленюк заснув на засіданні Верховної Ради України. Спортсмен лише 18 вересня пізно ввечері повернувся в Україну з Нур-Султана, де проходила світова першість.

Ймовірно, насичений графік і виступ на світовій першості втомили депутата від партії "Слуга народу". Зазначимо, що Беленюк все ж брав участь в голосуваннях.

Жан Беленюк заснув у Верховній Раді: дивіться відео

Нагадаємо, що Беленюк завдяки виходу в півфінал чемпіонату світу здобув олімпійську ліцензію на Ігри-2020. Після Олімпіади в Токіо срібний призер ігор в Ріо-де-Жанейро планує завершити спортивну кар'єру.

Спорт 24 писав, що Жан Беленюк став переможцем чемпіонату світу, у фінальній сутичці українець перемігши Віктора Льоренца з рахунком – 2:1.