Столична команда вирішила провести спаринг проти житомирського "Полісся", яке виступає у Другій лізі України.

Дивіться також: Нападник "Динамо" Фран Соль показав шрами після операції: фото

У "Динамо" на матч вийшли декілька основних гравців, резервісти, а також один футболіст, який перебуває на перегляді: Бущан, Дмитрук, Петрусенко, гравець на перегляді (U-19), Сідклей, Че Че, Шепелєв, Андрієвський, Гармаш, Буено, Шпирка.

Команди розійшлися результативною нічиєю 1:1. У першому таймі за киян гол забив футболіст, який перебуває на перегляді. По перерві зрівняв рахунок Логінов.

Наступний матч "Динамо" проведе 3 квітня у рамках чемпіонату України з футболу проти "Зорі". Наразі кияни на другому місці в турнірній таблиці УПЛ. "Полісся" ж утримує друге місце в групі A Другої ліги.