Федерації олімпійських видів спорту звернулися за допомогою до Зеленського

- Читать новость на русском
Олімпійські ігри в Токіо

Національні федерації з олімпійських видів спорту звернулися до президента Володимира Зеленського і голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з відкритим листом.

Президенти кількох національних спортивних федерацій України звернулися до президента Володимиру Зеленському та голови Верховної Ради Дмитра Разумкова в зв'язку з інформацією про припинення виділення коштів для фінансування діяльності федерацій.

Читайте також: Сергій Бубка – все про світові рекорди та гучні скандали

Саме зараз підготовка до Олімпійських ігор-2020 увійшла в завершальну стадію, у всіх видах спорту в розпалі боротьба за олімпійські ліцензії, а також за путівки на інші головні міжнародні змагання – чемпіонати світу та Європи. І від того, чи виділять заплановане державне фінансування, залежить якість підготовки і, відповідно, результат виступу українських спортсменів, в тому числі на головному старті чотириріччя. У цій ситуації все це перебуває під загрозою зриву.

Уже зараз в федераціях виникла заборгованість за послуги, надані протягом 2019-го року. Тому спортсменам доводиться скасовувати тренувальні збори, щоб уникнути зростання боргів,
– сказано в заяві.

Національні федерації просять керівництво країни виконати в повному обсязі зобов'язання з фінансування, згідно з договорами, які уклали між федераціями і профільним міністерством.

Автор: Вісент Луїс
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук