Гонка завершилася перемогою команди Італії, яка без штрафних кіл подолала дистанцію за 1 годину 05 хвилин 56,1 секунди, витративши 9 додаткових патронів на вогневих рубежах.

Другими з відставанням 4,1 секунди фінішували представники Норвегії, третіми – біатлоністи Швеції (+59,9).

Українська команда у складі Віти Семеренко, Дар'ї Блашко, Артема Прими і Тараса Лесюка поступилася переможцям 3 хвилини 52,3 секунди, посівши у підсумку 15 місце. Українська команда допустила 12 промахів при стрільбі стоячи, ще два – при стрільбі лежачи. Загалом за нагороди в естафеті боролися 25 збірних.

1 грудня в рамках етапу відбудуться чоловічий і жіночий спринти. Початок – о 13:30 і 16:30 за київським часом відповідно.