Астана – Динамо 0:1
Гол: Вербіч, 29

Спартак (Москва) – Рапід 1:2
Голи: Зе Луїш, 20 – Мюлдюр, 80 Шобесбергер, 90+1

Полтавська "Ворскла" не змогла створити сенсацію у Лізі Європи та з розгромним рахунком програла лондонському "Арсеналу" в рамках 5-го туру. Усі голи полтавці пропустили ще в першому таймі. Відзначимо, що "Ворскла" втратила будь-які шанси пройти в плей-ооф.

Сігневич, 22, Іваніч, 85

"Бетіс", мінімально перемігши грецький "Олімпіакос", гарантував собі вихід в 1/16 фіналу. Іспанці наразі займають перше місце в групі, маючи в активі 11 очок.

Мак, 59

Справжню феєрію голів влаштував "Карабах" зі "Спортінгом". Однак у цьому матчі здебільшого забивали португальці. На шість влучних ударів лісабонців господарі змогли відповісти тільки одним голом.

Голи:
Кутроне, 21, Стелвіо, 66 (авт.), 70 Чалханоглу, 70, Шнелл, 78 (авт.), Боріні, 81 – Столз, 39, Тупрел, 49

Хеліфі, 74 – Янну, 38, Трічковський, 85

У матчі "Айнтрахта" відразу два гравці "Марселя" відзначилися голам у свої ворота. На 17 хвилині "допоміг" господарям збільшити перевагу Густаво. Ще один автогол у пасиві Мітроглу.

Айнтрахт – Марсель 4:0
Голи:
Йовіч, 2, 67, Густаво, 17 (авт.), Мітроглу, 62 (авт.)

Аполлон – Лаціо 2:0
Голи:
Фопала, 31, Марковіч, 62

"Генк" Руслана Малиновського на виїзді не зумів перемогти шведський "Мальме", хоча саме господарі вели 2:0 по ходу зустрічі. Українець відіграв увесь матч, але не відзначився результативними діями. Наразі "Генк" ще не забезпечив собі вихід у плей-офф.

Вилучення: Сарабія, 68 (Сев.)

Невдалим видався матч Ліги Європи для Євгена Хачеріді. Українець був вилучений уже на 7-й хвилині гри. Однак винити Євгена складно, оскільки на фол його буквально спровокував партнер по команді. Можливо, що саме вилучення стало причиною розгромної поразки греків.

Челсі – ПАОК 4:0
Голи:
Жиру, 27, 37, Хадсон-Одоі, 60, Мората, 78
Вилучення: Хачеріді, 7

Тільки 63 хвилини у матчі за "Яблонець" відіграв українець Едуард Соболь. В пасиві Соболя жовта карточка на 53 хвилині. На 63 хвилині наставник чехів зняв українця з гри.

Яблонець – Ренн 0:1