Російські боксери готові бойкотувати Олімпіаду через допінговий скандал

1038 Читать новость на русском
Умар Кремльов

Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремльов поділився думкою про рішення виконкому Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) щодо Росії.

Напередодні Всесвітнє антидопінгове агентство на 4 роки відсторонило Росію від міжнародних турнірів. На Олімпійських іграх російські спортсмени зможуть виступити тільки під нейтральним статусом.

Читайте також: Путін вперше прокоментував рішення WADA позбавити Росію участі у міжнародних змаганнях

"Це дуже сумна новина. Мені важко давати коментар, можу лише сказати, що це дурне рішення. Зараз потрібно думати над подальшими кроками. З одного боку, на Олімпіаду треба їхати, але я розмовляв з командою, і наші боксери поки не хочуть їхати без прапора і гімну. Будемо розмовляти.

"Я ще раніше говорив, що головне – прапор і гімн. Хоча всім буде зрозуміло, що це за спортсмени. Тому в даній ситуації все залежить від них", – сказав Кремльов.

Що відомо про підробку документів лабораторії РУСАДА?
Росію підозрюють у маніпуляціях з даними з московської антидопінгової лабораторії. Британське видання The Telegraph зазначає, що Москва маніпулювала даними протягом останніх 18 місяців.

Таким чином, WADA ініціювало розгляд питання невідповідності РУСАДА за прискореною процедурою відповідно до Міжнародного стандарту про відповідність. Також WADA вважає, що Росія намагалася приховати системне вживання допінгу російськими спортсменами.

інфографіка 24 канал санкції WADA
Санкції WADA проти Росії / Фото: інфографіка 24 канал

Рішення WADA вступить в силу через 21 день або після розгляду апеляції в Спортивному арбітражному суді (CAS). Додамо, що Росія налаштована оскаржувати це рішення. Крім того, РУСАДА повинна компенсувати WADA всі витрати на розслідування з січня 2019 року. Також російська сторона повинна заплатити 10 відсотків від річного бюджету WADA. Попередній рахунок Росії складає трохи менше ніж 5 мільйонів доларів.

Детальніше про рішення WADA щодо Росії у відео:

 

Автор: Вісент Луїс
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук