"Шахтар" першим в Україні запускає клубний канал: що будуть показувати

"Шахтар" / 24 канал

Донецький "Шахтар" отримав ліцензію на запуск телеканалу. 13 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати донеччанам ліцензію на кабельне мовлення за технологією ОТТ телеканалу FCSD.

За словами представника "Шахтаря", телеканал FCSD стане першим футбольним клубним телеканалом в Україні, повідомляє "Детектор медіа". Канал мовитиме цілодобово і транслюватиме матчі "Шахтаря".

Варте уваги: "Донбас Арена" в окупованому Донецьку увійшла у список найкращих стадіонів в історії ЛЧ

Також "Шахтар" транслюватиме архівні матчі (клуб має відеоархів за 20 років), аналітику, інтерв’ю з гравцями, репортажі про життя футбольної команди.

Канал "Шахтаря" не входить до "Медіа Групи Україна", яка має три власні футбольні канали, та є окремим проєктом. Разом з медіагрупою канал FCSD має спільного власника – Ріната Ахметова.

Дистрибуцією та монетизацією клубного каналу займатиметься комерційний відділ "Шахтаря".

FCSD планує мовити в мережах кабельних операторів, IPTV та OTT-провайдерів. Сигнал до них доставлятиме по IP, уже має угоду з компанією Cosmonova, повідомив представник "Шахтаря".

Також канал буде поширювати свій контент на онлайн-платформі футбольного клубу – його сайті.

Що таке OTT? Загальний термін для послуг, якими можна користуватися використовуючи мережу Інтернет, які не пропонуються оператором мережі.

Канал планує монетизацію завдяки передплаті та розміщенню спонсорства.

На запитання члена Нацради Олега Черниша, чи буде канал платити кабельним провайдерам за входження в їхні мережі, чи буде сам брати з них плату за ретрансляцію, представник "Шахтаря" сказав, що канал планує отримувати кошти від провайдерів.

Олег Черниш пропонував перенести розгляд питання, щоб канал FCSD підготував відеопрезентацію. Колеги його не підтримали і більшістю голосів підтримали видачу ліцензії строком на 10 років.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук