У Парижі презентували логотип Олімпіади-2024: символами стали медаль, полум'я і Маріанна

У Парижі презентували логотип Олімпіади-2024 / olympic.org

У Парижі відбулася презентація логотипу для літніх Олімпійських і Паралімпійських ігор 2024 року. Дизайн логотипу об'єднує три культових символи, пов'язані зі спортом, іграми та Французькою Республікою – золота медаль, олімпійський і паралімпійський вогонь і Маріанна.

Церемонія відкриття XXXIII Літніх Олімпійських ігор відбудеться 26 липня 2024 року. Триватиме Олімпіада до 11 серпня.

Дивіться також: Представлено талісман Олімпійських ігор-2022

"Логотип, який має форму і колір найкрасивішої медалі з усіх, висловлює одну з основних цінностей спорту: прагнення до досконалості. Олімпійський і Паралімпійський вогонь завжди викликають у пам'яті особливі спогади. Полум'я запрошує нас мріяти, шукати нові способи організації Ігор.

І, нарешті, Маріанна. Емблема віддає данину поваги жінці, яка є відомим у всьому світі французьким національним символом. Маріанна – втілення революційного духу, яким будуть пронизані Ігри в Парижі. Вона втілює у собі бажання вивести змагання за межі стадіону, у центр міста.

Це знайома для кожного француза фігура, яка нагадує, що Олімпіада-2024 буде Іграми для всіх, вона буде належати людям", – йдеться у прес-релізі на сайті МОК.

Вперше емблема буде однаковою для Олімпійських та Паралімпійських ігор: одна з олімпійськими кільцями, інша – з паралімпійськими агітами внизу.

Читайте також: Росію можуть не допустити на Олімпіаду-2020 та чемпіонат світу 2022 у Катарі

Франція вшосте стане країною-господаркою Олімпійських ігор. До цього у Франції відбулися Літні Олімпійські ігри 1900 року (Париж), Зимові Олімпійські ігри 1924 (Шамон), Літні Олімпійські ігри 1924 (Париж), Зимові Олімпійські ігри 1968 (Гренобль), Зимові Олімпійські ігри 1992 (Альбервіль).

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук