У другому таймі Руслан Маліновський реалізував пенальті. І вивів свою команду вперед. Перед тим за "Генк" відзначився Троссард, але Ванакан зрівняв рахунок ще до перерви.

Гляньте, як "Ліверпуль" переміг "Челсі" та повернувся на перше місце у чемпіонаті Англії

Відео голу Руслана Маліновського

Після цього гол ще забив Самата, і "Генк" у підсумку переміг 3:1. Завдяки цьому команда українця закріпилася на першому місці. "Генк" тепер випереджає "Брюгге" на чотири очки.

Щодо Маліновського, то це його 15-ий гол за "Генк" у сезоні.

Варто зазначити, що Руслан Маліновський міг не зіграти у цьому матчі. У попередньому матчі 25-річний гравець збірної України забив два голи в самій кінцівці тайму проти "Гента" й у компенсований час отримав вилучення. Після боротьби за м'яч Маліновський впав разом з суперником на газон, після чого шипами бутсів розсік опоненту обличчя. Прокуратура Федерації футболу Бельгії вимагала для Малиновського дискваліфікацію на сім матчів, а також штраф у розмірі семи тисяч євро. Однак Маліновський зумів уникнути дискваліфікації.