Вже на 7-й хвилині забитим м'ячем відзначився Едінсон Кавані, вивівши Уругвай вперед. 1:0.

Дивіться також: Франція – Аргентина: відео голів та моментів матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу

Рахунок у поєдинку португальцям вдалось зрівняти лише в середині другого тайму.

Гол за свою збірну на 55-й хвилині забив Пепе, вигравши верхову гру після подачі кутового. 1:1.

Проте недовго у грі утримувався паритет.

Вже через 7 хвилин – на 62-й хвилині – дубль на свій рахунок записав Едінсон Кавані. 2:1.

Після цього команди більше не забивали. Уругвай вибив чинного чемпіона Європи збірну Португалії з 1/8 Чемпіонату світу.

Дивіться відео моментів матчу 1/8 фіналу ЧС-2018 Уругвай – Португалія:

Раніше 30 червня визначився перший чвертьфіналіст ЧС-2018. Ним стала збірна Франції, яка у видовищному та надрезультативному матчі перемогла збірну Аргентини з рахунком 4:3. Саме з Францією у чвертьфіналі зійдеться Уругвай.