Український борець у вазі до 98 кг у фіналі поступився росіянину Ісламу Магомедову.

Я дуже задоволений, що мені вдалося здобути срібну медаль. Авжеж, я мріяв про "золото", але срібна нагорода — це прекрасний результат, тим більше, сподіваюся, задав гарного запалу для усієї нашої збірної на І Європейських іграх! Дуже радий, що відкрив рахунок українських медалей на цьому престижному турнірі,
— зазначив Тимченко в інтерв'ю сайту Національного Олімпійського Комітету.

Ще троє українських спортсменів зупинились за крок до п'єдесталу: борець Олександр Шишман (вага до 80 кг) поступився у бою за третє місце білорусу Віктору Сасуновському, каратистка Катерина Крива (вага до 50 кг) також у бою за бронзу поступилась француженці Александрі Речьї, а Юлії Єлістратовій не вистачило зовсім небагато, аби завоювати медаль у триатлоні.

До слова, за золото на Європейських іграх у Баку українські спортсмени отримають від держави 25 тисяч гривень, за срібні медалі — 20 тисяч, за бронзові нагороди — 12,5 тисяч гривень.