Україна – Франція 1:2 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
Шайби: 0:1 – Жер (Дюбе, Баравальо – більш.) – 20:26, 1:1 – Панченко (Ратушний, Целогородцев – більш.) – 52:02, 1:2 – Томасино (Алляі – більш.) – 61:20.

Перший період у матчі пройшов без закинутих шайб. Натомість вже на початку другого періоду французи вийшли вперед – забив Самуель Жер. У той час збірна України грала у меншості.

Дивіться фото та відео: Як "Донбас" нагороджували за перемогу у чемпіонаті України з хокею

Зрівняла рахунок збірна України, коли теж грала у більшості. Влучним ударом відзначився Ярослав Панченко.

Зважаючи, що в основний час визначити ім'я переможця не вдалося, командам довелося грати овертайм. І тут успіх був на стороні французької збірної. При цьому шайба теж була закинута, коли українці грали у меншості – відзначився Квентін Томісіно.

Українці набирають одне очко у першому матчі ЧС-2019 серед юніорів. Наступним суперником збірної України стане команда Данії. Вони у першому матчі обіграли збірну Норвегії 2:1 в основний час.