Так, 17 січня Печерський райсуд Києва продовжив розглядати клопотання захисту про скасування домашнього арешту Яни Дугарь. Під час засідання суд заслухав свідчення декількох військових – Дениса Громова, Петра Плебеновича та Сергія Хомицького. Про це інформує "Українська правда".

Актуально: Справа Шеремета: адвокати оприлюднили показові документи для виправдання Антоненка. Ексклюзив

"Яну вперше побачив 17 липня 2016 року. Вона мені ставила крапельницю в місті Красноармійськ. Після того, як я отримав поранення 16 липня, мене відправили в Курахов, і далі мене відправили в Красноармійськ. І там я з нею познайомився, вона мені ставила крапельницю... Наступного дня вона мені знов ставила крапельниці, робила уколи, тому що в мене з'явились сильні болі", – розповів Плебенович.

Увага! За версією слідства, Дугарь 15 і 18 липня 2016 року фотографувала камери відеоспостереження в Києві, поблизу місця проживання Павла Шеремета.

Своєю чергою, інший свідок у справі – Денис Громов заявив, що вперше побачив Яну 16 липня 2016 року.

Я тоді отримав поранення, після чого мене відправили до міста Курахова, у шпиталь, після чого мене перевели до 66 армійського шпиталю у місті Красноармійськ. Яна була та медсестра, яка підійшла до мене. Коли лікар призначив препарати, уколи, крапельниці, то це робила саме Яна,
– зауважив чоловік.

Він додав: тоді не знав, як звуть медсестру, але добре запам’ятав її обличчя.

"Я перебував в госпіталі з 16 по 18 число. Я її не бачив кожну секунду, кожну хвилину, але я її бачив кожен день", – наголосив військовий.

Своєю чергою, Сергій Хомицький розповів, що у тому ж госпіталі 17 – 18 липня 2016 року бачив Яну Дугарь поруч із лікарем.

Коли я сидів, ішов лікар і позаду йшла Яна. В неї специфічна хода, вона як спортсменка ходить, і плюс у неї на руці татуювання,
– розповів він.

Також у суді виступили люди, які попросили віддати підозрювану їм на поруки. Таких людей майже десяток.

Суд відклав засідання до 24 січня, оскільки з Апеляційного суду Києва не встигли передати метеріали справи.

У чому саме підозрюють Дугарь

За даними слідства, бойовий медик 25 повітряно-десантної бригади Яна Дугарь вела фотозйомку камер відеоспостереження в межах підготовки вбивства Шеремета та зберігала у себе зброю. З 13 грудня 2019 року Дугарь перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

Що відомо про інших підозрюваних у вбивстві Шеремета