Грін вважає, що на шляху передачі зброї США Україні не стоїть нічого, окрім відсутності політичної волі:
У випадку США – проблема полягає виключно в моральній сміливості. Я би навіть сказав – у моральному боягузтві. Ми дали гарантії безпеки Україні в 1994 році на Будапештському саміті, ми попросили українців воювати в Іраці, ми попросили їх воювати в Косово, в Афганістані. Ми ніколи в них не запитували, чи зможуть вони поводитися із воєнною технікою, котру ми їм надали. А зараз ми задаємо такі питання.
Дивіться повний випуск програми "Голос Америки" за посиланням.
Однак, якщо рішення про адекватну підтримку ЗСУ буде прийняте, ситуація на фронті може змінитись протягом днів, або навіть годин.
ЗСУ та бійці України завжди справляли на мене враження, як дуже компетентні, патріотично налаштовані, дуже сміливі. Думаю в них є великі можливості протистояти агресору. Принципова різниця між ЗСУ та ЗС РФ полягає в авіації – Росія змогла витіснити Україну із повітря. Захід має можливіть цю розстановку змінити протягом годин або днів. Захід повинен надати бойові літаки та допомогти Україні із обороню свого авіапростору.
За його словами, це буде мати негайний ефект на розрахунки Путіна і змусить його переглянути можливості досягти успіху воєнним шляхом. Росія має достатньо обмежену кількість воєнних сил, які здатні атакувати.
Ми напевно говоримо про 15-20 тисяч, які вже повністю задіяні на Схід, а в резерві не так вже й багато. І Путін це розуміє, – говорить Грін.