Про це 24 каналу розповів політолог Володимир Фесенко. Як би по-різному до Зеленського не ставилися громадяни, для світу він став символом героїчного українського спротиву.

До теми Найвпливовіша людина 2022 року: Зеленський переміг в опитуванні TIME

За словами Фесенка, у цій ситуації фактор війни відіграв важливу роль. Водночас в умовах дефіциту на сильних та емоційних лідерів у сучасному світі Зеленський виявився людиною з добре вираженими лідерськими якостями.

Володимир Фесенко

Політолог

Його сприймають саме як символ спротиву України в умовах російської агресії. Не просто спротиву, а героїчного та ефективного спротиву. Тут вже починають відігравати роль риси самого Зеленського. Усе-таки попередня професія дається взнаки. Він дуже вмілий комунікатор.

Як зауважив Фесенко, в Офісі Президента ще у березні відчули, що популярність Зеленського внаслідок ефективного українського спротиву шалено зросла, тож почали це використовувати на користь нашої держави.

"Це було абсолютно правильним рішенням. Воно теж додало популярності Зеленському", – додав політолог.

Заяви Зеленського на тлі війни в Україні: останні новини

  • Володимир Зеленський запропонував державам-партнерам у законний спосіб визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні злочини. Для цього потрібно підписати багатосторонній договір і створити механізм, завдяки яким можна буде отримати компенсацію всіх втрат.
  • Глава держави заявив, що біля Маріуполя загинули чимало українських льотчиків. Вони робили фактично неможливі речі, адже знаючи, що до "Азовсталі" долетіти майже нереально, усе одна намагалися це зробити.
  • Український президент розповів, що дуже багато разів просив в іноземних партнерів відповідну зброю, аби дійти до Маріуполя та розблокувати його військовим шляхом тоді, коли це ще було можливо.
  • Російські окупанти продовжують чинити терор в Україні, який має ознаки геноциду. Проте, за словами Зеленського, рано чи пізно відбудеться міжнародний трибунал і всі винні постануть перед судом.

До теми – вечірнє звернення Зеленського за 20 травня: дивіться відео