Державний секретар Сполучених Штатів зазначив, що ставки значно вищі, ніж просто українська держава. Про це він повідомив під час засідання Радбезу ООН, яке відбулося 17 лютого.

Читайте також Любителів "русского мира" будемо затримувати, – голова Нацполіції

Настав момент, настала мить, коли вирішується доля та безпека багатьох людей. Коли також мовиться про основу світового миропорядку, який є основою миру в усьому світі,
– сказав Ентоні Блінкен.

Американський дипломат наголосив, що кожна країна-член Ради безпеки має відповідально підійти до цього питання. Адже, за його словами, головний принцип, на який спирається безпека – це той, який був сформований після двох Світових воєн і під час Холодної війни.

"Одна країна не може міняти кордони іншої силою. Одна країна не може диктувати політику та вибір іншій країні та говорити із ким їй асоціюватися", – продовжив державний секретар США.

"Саме такі кризи ООН і Рада безпеки мають на меті попереджувати", – підсумував глава Держдепу.

До теми Росія робить кроки у сторону війни і може здійснити підтекст атаки, – Блінкен на Радбезі ООН

Війська Росії біля України: коротко

  • Джо Байден вважає, що ймовірність вторгнення Росії в Україну залишається високою. При цьому він попередив, що Москва може долучитись до акції провокативного характеру.
  • Елізабет Трасс заявила, що нині немає підтверджень відведення Росією військ від кордонів України. За її словами, потрібно, аби країна-агресор "відійшла від краю прірви".
  • Заступниця генсека ООН Розмарі Дікарло наголосила, що напруженість досягла максимуму.