Про це в ефірі 24 каналу розповів ізраїльський журналіст Сергій Ауслендер. За його словами, після публікації світлин з деокупованої Київщини ставлення Ізраїлю до війни кардинально змінилось.

До теми Можуть відкритися ще страшніші речі, – Зеленський про майбутню деокупацію територій України

Журналіст з Ізраїлю: Ставлення до війни дуже сильно міняється

Ауслендер відзначив, що думка країни про війну в Україні помітно міняється і сам настрій в ізраїльському суспільстві стає інакшим.

Вони (настрої суспільства – 24 канал) дуже сильно змінились за останні 24 години, тому що слово Буча зараз, напевне, одне з найуживаніших, зокрема ізраїльськими медіа,
– зазначив журналіст.

Він певен, що ізраїльське суспільство цілковито шоковане тим, що сталося. Проте ще поки ніяких офіційних реакцій не чутно, окрім посла Ізраїля в Україні, який написав про те, що звірства на Київщині є жахливою трагедією, яку мають розслідувати.

Фактично до цього було співчуття до України. Підтримка була доволі велика, але після того, як розкрилися жахливі речі, які трапились під Києвом, то, мені здається, що взагалі ставлення Ізраїля до війни дуже сильно міняється.

Сергій Ауслендер

Журналіст

Ауслендер також додав, що сподівається, що це дуже сильно, зокрема, вплине і на позицію ізраїльського уряду, яке до останнього вважало, що з Москвою і Путіним можна про щось домовитись.

Журналіст з Ізраїлю прокоментував вплив звірств у Бучі на його країну: дивіться відео