Справа стосується злочинів часів Революції Гідності. Колишні правоохоронці переховуються від правоохоронних органів. Тепер досудове розслідування зможуть провести за умови їхньої відсутності.
До теми Калічили та вбивали українців: скільки ексберкутівців тепер служать у білоруській міліції
Беркутівці побили та незаконно затримали активістів
Ексберкутівців підозрюють у перевищенні службових обов'язків. Разом з ними у злочині підозрюють співробітників Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків та тітушок.
Вони затримали 23 січня 2014 року у Києві активістів "Автомайдану". Їм завдали тілесні ушкодження, а також пошкодили автівки. Автомайданівців доставили до райуправління міліції та склали неправдиві протоколи.
Протоколи щодо активістів сфабрикували
У такий антизаконний спосіб затримали 9 активістів, яким і повідомили про підозру у хуліганстві. А судді Дарницького та Оболонського районних судів обрали запобіжні заходи – тримання під вартою.
Як відбувається розслідування справ Майдану?
У лютому 2021 року в Офісі генпрокурора відзвітувались щодо розслідування злочинів під час Революції Гідності. Станом на цей час:– оголосили 348 підозр, з них – 34 високопосадовцям, 85 правоохоронцям (29 слідчим, 16 прокурорам), 16 суддів, 72 цивільним особам – тітушкам;
– до суду направили 118 обвинувальних актів щодо 221 обвинуваченого.