Таку думку висловив військовий оглядач Денис Попович в ефірі 24 Каналу. За його словами, Друга світова – це найближчий приклад протистояння німецьких та радянських систем озброєння.

До теми Заглух на площі, – військовий аналітик про російський "супертанк" Т-14

"Німецькі танки після Другої світової війни зберегли свої переваги – це дуже гарна оптика, системи управління вогнем, точна та пробивна гармата з серйозними снарядами", – деталізував військовий оглядач.

Денис Попов нагадав, що тогочасні німецькі танки "Тигр" були здатні вражати цілі на відстані від 2 до 4 тисяч метрів. Наразі ці показники є стандартними для німецької техніки. Головна перевага танків Leopard – можливість розстрілювати танки противника на великій відстані.

Росіяни застосують тактику танкового "зерг рашу": дивитися відео

Росіяни братимуть кількістю

"Що росіяни можуть їм протиставити? Те саме, що протиставляли наші діди, коли воювали проти німців в часи Другої світової війни. Це кількість та швидкість", – вважає військовий оглядач.

На його думку, окупанти можуть сподіватися на те, щоб наблизитися до танків Leopard якнайближче та намагатися уразити їх найзахищеніші місця. Але постає інше питання – чи вистачить у росіян танків.

На сьогодні зовсім інша ситуація, бо тоді танки Т-34 випускалися масово. Наразі втрати у них будуть серйозні, тому танкова бригада, про яку ми кажемо, завдасть дуже серйозної шкоди російським військам,
– підсумував Денис Попович.

Передача Україні західного озброєння: важливі новини

  • Німеччина погодила передачу Україні танків Leopard 2. Всього західні партнери нададуть більше 100 танків.
  • Канада може відправити Україні певну кількість німецьких танків Leopard. За даними ЗМІ, мова може йти про 4 одиниці.
  • США мають передати Україні 31 танк Abrams, іншу техніку та снаряди у рамках нового пакету військової допомоги на 400 мільйонів доларів. Передача танків може розтягнутися на кілька місяців.
  • Словаччина готова обговорити з представниками України деталі щодо передачі своїх винищувачів МіГ-29. У країні їх вже не використовують з жовтня 2022 року.