Про це в ефірі 24 каналу повідомив міжнародний аналітик та директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос. Він вважав, що ситуація в Афганістані відволіче Путіна від України, але не до кінця.

До теми Росія вже налагодила контакти з "новою владою" Афганістану й заявляє про стабілізацію ситуації

Аналітик переконаний, що "якщо говорити глобально, то, звісно, протистояння з нами для росіян набагато важливіше". Адже Україна для Росії є більш важливим об'єктом бажань, аніж захист від "Талібану".

Відволіче певною мірою, тому що росіяни тепер будуть змушені "перекидати" в центральну Азію більше ресурсів і дипломатичних зусиль,
– наголосив Ігор Семиволос.

Чому Росія "заграє" з терористами "Талібану"

Директор Центру близькосхідних досліджень упевнений, що найголовніша причина так званих загравань із "новою владою" Афганістану у безпеці.

До слова Ганебна поразка США і адміністрації Байдена, – журналіст про ситуацію в Афганістані

"Це конкретно безпека. Вони бояться, що вплив, який демонструють таліби, перекинеться на центральну Азію. Центральна Азія ітак доволі серйозно потерпає від авторитаризму і там накопичується незадоволення. Вони бояться того, що ситуація може вийти з-під контролю через рух і динаміку, яку спостерігають", – пояснив міжнародний аналітик.

Ігор Семиволос про зв'язок Афганістану, Росії та України: дивіться відео

Ситуація в Афганістані: останні новини